3M 6500QL poolmaski korpus

-
34.00 
(KM-ga)
Puhasta

3M 6500QL poolmaski korpus. 6500 seeria Quick Latch (QL) poolmaski korpust kasutatakse koos gaasi ja/või tolmufiltritega. 3M 6500-seeria poolmask on disainitud mõeldes raskete ja mustade töökeskkondade peale. Kindel, mugav ja madala profiiligapoolmask jaotab raskuse näole ühtlaselt. Näotihend silikoonist – pikk eluiga, mugav ja pehme. Reguleeritav peakomplekt. Bajonett-ühendusega filtri kinnitused – sobivad enamus 3M filtrid pool- ja täismaskidele. CoolFlow väljahingamisklapp vähendab kuumust, niiskust ning hingamistakistust.

QL (QuickLatch) mudel omab ka uudset maski rippu laskmise mehhanismi. Lihtne ette ja tagasi panna liikudes saastunud keskkondadest puhtasse ruumi. Kaitsekiivri või visiri äravõtmine muutub ebavajalikuks, kuna mask liigub ülesse-alla.tagasi

NB! Mask ei taga maksimaalset kaitset kui kandjal on habe.

  • Quick Latch (QL)- rippu laskmise mehhanism
  • 2 filtrit vähendavad hingamistakistust
  • Soodsa hinnaga asendusfiltrid

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

 

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3M6503QL T2tkL
34.00 
Saadavus: laost otsas
10051141563497

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.