ProJob tööriided on vastupidavad ja kaitsevad Sind muutlike ilmastikuolude eest

Ega tali taeva jää, teadsid vanad eestlased öelda. Tõsi ‒ talv tuleb alati ja tavaliselt üsna ootamatult. Ole Sina seekord nutikas ning mõtle kaks sammu ette: valmistu külmaks hooajaks enne teisi, sest korralik talvine rõivastus on vajalik nii era- kui professionaalses sfääris. Ergonoomilised ProJob tööriided tagavad Sulle tööd tehes vastupidavuse ja kompromissitult kõrge kvaliteedi.

Talveriiete puhul tuleb vaadata aga üleriietest kaugemale. Sama olulised on riided, mis talvejope ja -pükste all on. Need juhivad Sinu keha soojust ja hoiavad seda vastavalt temperatuurile optimaalsena. Kvaliteetne ja vastupidav spetsiaalselt talvistes tingimustes töö tegemiseks mõeldud talvejope on siinkohal ekstra oluline, kuna Eesti ilmastik on väga muutlik.

Miks on kvaliteetsed talveriided olulised?

  • Hoiavad õiget temperatuuri. Kvaliteetse rõivaga ei hakka palav, Sa ei higista, nahk jääb kuivaks ning oht külmetuda on minimaalne. Omakorda tähendab see, et Sa ei pea kasutama sinisel lehel olles haiguspäevi ja saad maksimeerida nii oma heaolu kui rahalist olukorda.
  • Vastupidavad. Ja seda ka ekstreemsetes ilmastikuoludes nagu tugev vihm ja tuul, lumetormid jms. Sest talvised tööriided on just sel otstarbel toodetud. See on nende töö.
  • Kaitsevad. Professionaalsed tööriided on välja töötatud, et Sinu heaolu eest hoolt kanda. Et Sinu tervis ei satuks ohtu. Need kaitsevad ka kergemate mehaaniliste vigastuste eest ning maksimeerivad Sinu turvalisust.

NB! Talvisel ajal soovitame riietuda kindlasti kihiliselt. See tähendab võimalusel kolmekihilist riietust: aluskiht ehk soe pesu, mis juhib niiskuse kehast eemale, seejärel vahekiht ehk fliis ning kolmas kiht ehk ilmastikukindel jope.

Becky soovitab: populaarseimad ProJob tööriided

ProJobi fliisid ja pusad on oma väärtust aastate jooksul palju tõestanud. Kui Sa otsid sooja ja vastupidavat pusa, julgeme soovitada näiteks järgmiseid tooteid:

PROJOB 2326 naiste mikrofliis jakk
PROJOB 2325 meeste mikrofliis jakk
PROJOB 6120 kõrgnähtav dressipluus täispikkuses luku ja uut tüüpi painduvate helkuritega.

NB! Tea, et ProJob brändi puhul on tegemist Rootsi kvaliteediga. Nende toodetud riided on ergonoomilised, funktsionaalsed ja vastupidavad. Kui Sind huvitavad ProJobi väärtused ja nende tootmisprotsessi ümbritsev filosoofia, siis loe kindlasti meie varasemat blogi.

Meeste joped ja püksid:

PROJOB 6420 kõrgnähtav talvine tööjope on tuule- ja veekindel. Sellel on mitmeid praktilisi taskuid, helkurriba ja pingutatavad käised, vöökoht jpm.
PROJOB 3407 meeste talvejope. Kaitseb nii tuule kui vihma eest ning sobib ka kõige nõudlikumale maitsele.
PROJOB 6414 talvised meeste tööpüksid on kõrgnähtavad, sooja voodriga, funktsionaalsed ja kergesti reguleeritavad vastavalt vajadusele.
PROJOB 4514 talvised vööpüksid. Vastupidavast polüestrist valmistatud tuule- ja veekindlad tööpüksid. Pükstel on funktsionaalsed taskud, reguleeritav vöökoht ja tugevdatud põlvekohad.

 

Naiste joped:

PROJOB 6424 talvejope helkuritega. Valmistatud softshell materjalist, mis on tuule- ja veekindel. Lisaks on jopel palju praktilisi taskuid ja funktsionaalseid omadusi, mis teevad toimetamise talvises ilmastikus tunduvalt operatiivsemaks.
PROJOB 3413 talvejope. Sobib nii vabaajaveetmiseks (suusatamine, matkamine, lumelauaga sõitmine jms) kui talviste välitööde tegemiseks.

 

Kui Sul tekkis küsimusi või pakuvad Sulle huvi ProJob tööriided, mida talvisel ajal kanda, siis võta meiega ühendust!