Milline tööriietus valida suviselt kuumade ilmadega?

Oled Sa ehitus- või teetööline, mehaanik või puusepp – suvisel ajal on väga oluline, et valid ilmastikule vastava riietuse. Ebamugavustunne ja ülekuumenemine on kuumade ilmadega kerged tulema. Selleks olemegi kokku kogunud Becky Tööohutuskeskuse populaarseimad tööriided, -kindad ja –jalanõud, et saaksid ennast mugavalt tunda ka 30°C kuumusega, ilma et peaksid tegema kompromisse turvalisuse arvelt.

Lähtuvalt töö iseloomust, peaks tööriietus olema õhku läbilaskev, kerge ja UV-kaitsega. Siinkohal aga ei tohi kindlasti unustada tööohutust. Loe lähemalt, milliseid tooteid soovitavad Becky Tööohutuskeskuse spetsialistid:

 

Suvise tööriietuse märksõnad on hingavus ja kergus

 

 

Ühed populaarsemad on ProJob meeste stretch lühikesed püksid, mille istumisosa on venivast materjalist. See muudab püksid eriti mugavaks ka kõige keerulisemates asendites töö tegemiseks. Projob vastupidavatel ja mugavatel pükstel on mitmeid taskuid, et saaksid kõik vajaliku endaga kaasas kanda.

Kui tööiseloomu tõttu vajad põlvekaitsmeid, soovitame valida ProJob 3/4 pikkusega helkurpüksid (piraadipüksid). Ergonoomilistel ja mugavatel tööpükstel on polüamiidist tugevdused põlvedel ja mitmed taskud, millest naelataskud on Cordura’st tugevdustega.

Portwest Vision Polo kõrgnähtav t-särgi valmistamisel on kasutatud Premium HiVisTex Pro helkurmaterjali, mida on kasutatud katkendlikult ehk särk on veelgi elastsem, kergem ja mugavam. Särk blokeerib 97% UV-kiirgusest ning higistamise puhul juhib nahapinnalt niiskuse eemale, et pakkuda maksimaalset mugavust ka kõige kuumemate ilmadega.

Väga oluline on kanda peakatet kuuma ja päikeselise ilmaga. ProJob nokamüts on kerge ja hingav ning mütsinoka abil õnnestub varjata silmade eest ka ere päikesevalgus.

 

   

 

Vali töökindad, mis ei pane Su peopesasid higistama

 

 

Kaitse oma käsi õhukeste ja hingavate töökinnastega, õmblusteta Showa töökindad on parema haarduvuse tagamiseks kaetud karestatud nitriilkihiga. Sobivad ideaalselt kasutamiseks tundlikkust ja head haarduvust vajavatel madala riskiga töödel.

Eureka Cool SupraCoat üliõhukesed kõrge lõikekindlusega sõrmikud tekitavad kätele jaheda tunde ning on seetõttu ideaalsed suvistes tingimustes kasutamiseks.

Wortex ultraõhukeste nailon/spandex töökinnaste peopesa on kaetud hingava mikrovahustatud nitriiliga. Kindad on väga hea tundlikkusega, elastsed, mugavad ja vastupidavad mehaanilisele kulumisele. Sobivad kasutamiseks nii peenmontaažitöödel, ehitus- ja remonditöödel, tööstustes, kodumajapidamistes jm.

Wortex üliõhukesed sõrmkindad PU kattega tagavad hea haarde ja kaitsevad hästi mehhaanilise kulumise eest. Sõrmeotsad on suure tundlikkusega, elastsed ja vastupidavad. Sobivad kasutamiseks nii kuivas keskkonnas, kergetel montaažitöödel, üldistel hooldustöödel, ehitusel, kodumajapidamises jm.

 

 

Kõrgkvaliteetsed turvajalanõud, mis sobivad ka vabaaja veetmiseks

 

 

Suvel soovitame valida hingavaid ja kergeid tööjalanõusid, mis on samal ajal ka mugavad kanda. BENNON sportlik turvaking Rebel S1P on avatud madala profiiliga ning kerged ja mugavad kanda. Turvakingal on komposiitmaterjalist naelakaitse, alumiiniumist turvanina ning ATOP süsteem, mis asendab kingapaelu ja toimib turvalise kiirkinnitusena. Tänu kasutatud materjalidele ja jalatsi liistule/lõikele on see turvaking mugav ka pikemaajalisel kandmisel.

Reebok hingav ja sportlik turvajalanõu Navy Athletic Oxford on valmistatud kaasaegsetest kergetest materjalidest. Sellel turvakingal on alumiiniumist turvanina ja komposiitmaterjalist turvatald. Reeboki turvajalanõud teeb veelgi mugavamaks nende sisetald, mis ühildub teie talla profiiliga. Välimuselt ja mugavuselt on tegemist justkui vabaaja jalanõudega, aga omadustelt on need kõrgkvaliteetsed turvajalanõud.

Kui jalg vajab rohkem õhku, siis leiab meie tootevalikust ülipopulaarsed Bennoni Bombis S1 sportlikud turvasandaalid. Mitmete õhutusavadega sandaalil on metallivaba komposiidist turvanina ning tald on põrutust leevendav, õli- ja libisemiskindel. Turvasandaali teeb eriti mugavaks selle paelte kiirkinnitussüsteem.

Bennon Medison nubuki nahast sandaalidel on ninaosas tugevdatud kummiga kaitse, osaliselt suletud kannaosa ning pahkluutugi, mis annavad jalanõudele lisamugavuse ja stabiilsuse. Sobivad ideaalselt nii looduses matkamiseks kui ka töökeskkonda.