Milline särk valida suviselt kuumade ilmadega?Suvel on äärmiselt oluline valida töötamiseks särk, mis laseb kehal hingata, juhib niiskuse eemale ning aitab reguleerida keha temperatuuri. Soovitame suvel eelistada särke, mille materjali suudab nahapinnalt niiskuse eemale juhtida ning kuivab kiirelt, tänu millele toimib jahutavalt ning aitab reguleerida kehatemperatuuri. 


VASTUPIDAV POLÜESTER

Polüesterkangas suudab loodusliku kiu tekstuuri suurepäraselt jäljendada – see meenutab oma pehmuselt puuvilla, aga on samal ajal tunduvalt vastupidavam kulumisele. Seetõttu on polüester väga levinud materjal nii spordi- kui ka tööriietuse hulgas. Polüester ei tõmba pesus kokku ega veni välja, samuti ei kortsu see ning mis peamine kuivab väga kiirelt. Kangast iseloomustab jahutav mõju (juhib niiskuse kehalt eemale) ning on äärmiselt vastupidav otsese päikesevalguse käes.


KAITSE PÄIKESE EEST

Kui te töötate otsese päikesekiirguse käes, soovitame kindlasti eelistada särki, mis kaitseb ka UV-kiirguse eest. Tekstiili UV-kaitsefaktor ehk UPF (ultraviolettkiirte kaitsefaktor) näitab rõiva tihedust ja seda, kui efektiivselt see nahka UV-kiirguse (nii UVA- kui UVB-kiirgus) eest kaitseb. Mida kõrgem on UPF, seda tihedam kangas, mis tähendab, et vähem UV-kiirgust pääseb läbi. Kangas, millel on märgitud UPF 15-24 on hea kaitsega päikesekiirguse eest, UPF 25-39 annab väga hea kaitse ning UPF 40-50+ on suurepärase kaitsega.


BECKY TÖÖOHUTUSKESKUS SOOVITAB

PROJOB T-särk 2030 on valmistatud polüesterkangast, mis kuivab kiirelt, juhib niiskuse eemale ning hoiab keha kuiva ja värskena. Pehme ja hea struktuuriga sportlikul särgil on tugevdatud kaelus. Minimalistliku stiiliga särgil on mitmeid võimalusi, kuidas ettevõtte sümboolikat kuvada. Valikus on viis tooni (hall, must, punane, roheline, valge).

Jaehind 4.50 € (sisaldab KM-i)PROJOB polo 2040 on valmistatud polüesterkangast, mis kuivab kiirelt, juhib niiskuse eemale ja hoiab keha kuiva ja värskena. Pehme ja hea struktuuriga sportlikul särgil on tugevdatud kootud kaelus ja 3 nööbiga liist. Valikus on kolm tooni hall, must ja tumesinine.

Jaehind 9.70 € (sisaldab KM-i)PROJOB  kõrgnähtav T-särk

PROJOB  kõrgnähtav T-särk 6020 on uut tüüpi painduvate ja hingavate helkuritega. Ümara tugevdatud kaelusega särk on valmistatud pehmest ja hingavast polüestrist, mis juhib nahapinnalt niiskuse eemale ja hoiab teid kuiva ja värskena. Helkurribad torsol tagavad hea nähtavuse nii valges kui pimedas. Kvaliteetne T-särk kestab kaua, ei kaota värvi ega vormi. Sobib nii meestele kui ka naistele.

Vastab kehtivatele rahvusvahelistele tööriiete hea nähtavuse standaritele (EN ISO 20471 Klass 1).

Jaehind 46 € (sisaldab KM-i)


PORTWEST VISION kõrgnähtav T-särk

PORTWEST VISION kõrgnähtav T-särk on valmistatud kasutades Premium HiVisTex Pro helkurmaterjali. Helkuribad on katkendlikud, mis teevad särgi elastsemaks, kergemaks ja mugavamaks. Helkurid on kanga külge kuumliimitud, mille eesmärk on vähendada üleliigseid õmblusi.Särk on valmistatud pehmest ja hingavast materjalist, mis juhib nahapinnalt niiskuse eemale ja hoiab teid kuiva ja soojana. Kangas omab 35+ UPF kaitsefaktorit.

Vastab kehtivatele rahvusvahelistele tööriiete hea nähtavuse standaritele (EN ISO 20471 Klass 2). Valikus on kaks tooni kollane ja oranž.

Jaehind 16.90 € (sisaldab KM-i)

Meie kauplus ja ladu

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880