Kohale on jõudnud Wortex töökindad

Tööohutus ei ole naljaasi. Suur osa väli- ja ehitusalastest töödest tehakse midagi käideldes, mistõttu on spetsiaalsed töökindad väga olulised. Seda eelkõige, et vältida vigastusi ning neist tingitult kaotatud tööpäevi ja raha. Lisaks kindlustab tööohutuse tõsiselt võtmine ettevõtte kestva edukuse. Töökindad on väga olulised ka suvila või maamaja ümber remondi- ja ehitustöid tehes.  

Suvilas remonti tehes on ohutus Sinu enda isiklik vastutus. Ärimaailmas on ettevõtte juhi või vastutava töötajana Sinu kohustus tagada oma töötajate maksimaalne tööohutus ja turvalisus. Oluline on see nii tiimi tervise huvides kui ka juriidilisest aspektist, sest erinevates valdkondades on väga spetsiifilised ja karmid tööalased nõuded, mida järgima peab.

Lisaks sellele, et tööandja on kohustatud oma töötajate heaolu eest hoolitsema, on ka töötajatel endil kohustus teada, millised standardid nende valdkonnas kehtivad. Ehk siis: juhina oled Sina see, kes oma töötajate heaolu ja turvalisuse eest vastutab. Loomulikult vastutavad kõik ka ise oma turvalisuse eest, kuid seaduse ees on vastutav siiski juriidiline isik.

Wortex töökindad on hea kvaliteedi ja hinna suhtega

Peame kõvasti lugu heast kvaliteedist ja vastupidavusest. Tõime turule Wortex töökindad, sest turg oli küllastunud nigela kvaliteedi ja kasutusmugavusega välimuselt äravahetamiseni sarnastest töökinnastest. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid töökindaid, mis on hea hinnaga, mugavad kanda ning vastupidavad.

Eelnevat arvesse võttes tõime äsja Wortexi brändi all turule uued kattega tekstiilkindad, mis on sertifitseeritud uusima EN 388:2016 standardi järgi. Põnevaimad mudelid on näiteks ultraõhukesed nailon/spandex töökindad, kõrgtehnoloogilised HPPE/klaaskiududega töökindad ja nailonist töökindad, millel on peopesas kahekordne latekskate.

WORTEX nailon/spandex sõrmikud vahtnitriilkattega (6207..6211)

WORTEX HPPE/klaaskiud sõrmikud PU kattega, lõikekindlus D (6708..6711)

WORTEX nailonsõrmikud kahekordse latekskattega (6307..6311)

 

Toodame töökindaid, mida saab edukalt kasutada nii ehitusel, logistikavaldkonnas, tööstuses kui põllumajandustöödel. Oma vastupidavust on korduvalt tõestanud Wortexi Supracoat materjalist kindad ja sünteetilisest nahast töökindad. Meie valikust leiab ka erinevaid voodriga kindaid.

Wortex SupraCoat töökindad (7307-7313) Wortex sünteetilised töökindad (8906-8911)

 

Vaata kõiki Wortex töökindaid SIIT!

 

Vaatame töökinnaste ja -ohutuse temaatikat nüüd lähemalt.

Milleks töökindad ja ohutusrõivastus kasulikud on?

  1. Ohutu töökeskkonna loojad ja hoidjad. Nagu juba eelpool räägitud, siis tagavad kvaliteetsed töökindad turvalise ja hästi hoitud töökeskkonna. Olgu selleks siis oma suvila või eramaja, kus parasjagu remonti tehakse või mõni suurem ehitusobjekt. Näiteks aitavad töökindad vältida torke- ja lõikehaavu, kriimustusi ja põletusi. Spetsiaalsed töökindad kaitsevad bakterite ja viiruste eest, kuid ka ohtlike ainete, mis võivad nahka ärritada või põletada ning ekstreemse külma ja kuuma eest.
  2. Kirjutavad firma kestva eduloo. Seostub eelmise punktiga. Hästi tagatud turvaline töökeskkond viib Sinu firma kestvale kasvule. Kuidas nii? Meeskond, mis võtab turvalisuse ja ohutuse nõudeid tõsiselt, ei kannata töövõimet -ja tulemusi pärssivate õnnetuste tagajärjel. Vastupidi ‒ nad teevad järjepidevalt head tööd, mis viib omakorda firma majandustulemused kasvule. Põhjus on lihtne: tiim tunneb end tänu korrektsele ohutusrõivastusele ja töökinnastele turvaliselt, nad ei tunne vajadust töökohta vahetada. See omakorda aitab hoida oskuslikku ja pikaajalise kogemusega töötajaid, kes tunnevad oma tööd, ettevõtet ja selle kliente läbi ja lõhki.
  3. Aitavad hoida head mainet. Brändi maine on tänases konkurentsitihedas ärikeskkonnas olulisem, kui kunagi varem. Isegi väike plekk võib muidu hea maine kiirelt ja kestvalt ära rikkuda. Ajakirjandusele meeldivad lood, kus mõni suurfirma ei ole oma tööohutuse alaseid kohustusi piisavalt hästi täitnud, keegi on kannatada saanud ning vastutajat nahutatakse siis selle eest avalikkuse ees korralikult.   

Tekkis huvi või on Sul küsimusi seoses töökinnastega? Võta meiega ühendust!