NEOPREENVOODRIGA KUMMIKUD

Kui kummikute valikul on sinu jaoks tähtsaimateks omadusteks mugavus, kestvus ja soojapidavus, võivad neopreenist kummikud olla just see toode, mida oled otsinud. Mis on neopreenkummikute eelis teiste kummikute ees?

Talviste töösaabaste ja matkajalatsite puhul kasutatakse külmade temperatuuride vastu kaitse tagamiseks põhiliselt paksu voodrit. See näeb soe ja mugav välja, aga ei pruugi olla alati parim valik. Paks vooder teeb teinekord jalanõu kohmakaks ja ei lase jalal hingata. Lisaks on üldjuhul voodri näol tegemist niiskust imava materjaliga. Aktiivselt liikudes tõuseb jalanõus temperatuur ja niiskustase. Niiskus imandub voodrisse ja jääb sinna püsima – tagajärjeks külmetavad jalad. Neopreenil on aga suurepärane omadus juhtida niiskust edasi, samal ajal isoleerides soojust. Neopreen hoiab soojana ka märjaks saanud jalad. Lisaks kõigele on neopreen 100% veekindel, mis tagab kuivad jalad ka vees kõndides. Samade omaduste pärast kasutatakse neopreenmaterjali  sukeldumiskostüümides.

Nora Champion kummikudNora Champion kummiku mudel on tehtud vastupidavast vulkaniseeritud kautšukist ja varustatud 4,5 mm neopreenvoodriga. Sääreosa on mansetiga reguleeritav vastavalt kasutaja soovidele. Tegemist on klassikalise kummikuga, millel on aga neopreenvoodri kõik head omadused.

NORA Champion Pro kummikud

Kui soovite aga, et teie kummikud oleks sama mugavad kui tavalised matkasaapad, siis Nora Champion PRO on õige valik. Jalanõu sääre osa on 5mm paksust neopreenist, mis kaotab kummikule omase jäikuse. Kasutajamugavuse poolest meenutavad pigem madala profiiliga saapaid kui kõrge säärega kummikuid. Samal ajal on jalanõu 100% veekindel ja kannatab kuni -30˚C külmakraade.

Mõlemad Nora Champion kummikumudelid omavad anatoomilist ja mugavat talda, mis on tugev argument, kui kavatsete kanda kummikuid pikemat aega järjest. Talla välisosa on valmistatud suure kulumiskindlusega looduslikust kummist, mis jääb elastseks ja painduvaks paljudeks aastateks. Saapad on kergesti puhastatavad voolava vee all või õrnalt seebiveega hõõrudes.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880