Jala skanneerimise päev Becky Tööohutuskeskuses 12. novembril

 

Jalad on kogu keha alustugi. Maapinnaga puutub kokku vaid väike osa jalatallast, mis peab kandma kogu inimese keharaskust. Kui keharaskuse jaotuses tekivad väiksemadki kõrvalekalded, võib see viia ülekoormusest tingitud vigastusteni. Lisaks põhjustavad ebasobivad jalanõud rühihäireid, selja-, õlavööndi ning kaelavalusid. Seega on oluline meeles pidada, et Jalgade seisukorrale taandub kogu organismi heaolu. 

 

12. novembril kell 9:00 – 16:00 toimub Becky Tööohutuskeskuse kaupluses TASUTA jalaskanneerimise päev, kus on võimalik kiirelt ja lihtsalt analüüsida oma jalgade anatoomiat.

Kohapeal on JALAS jalaskanneerija, mille kasutamine on kiire ja lihtne, tulemused ilmuvad ekraanile vaid mõne sekundiga ning skanneerimise ajaks ei pea isegi sokke jalast ära võtma. JALAS skanneerija mõõdistab jalgade pikkuse, laiuse ja jalavõlvi kõrguse ning määrab rõhuprofiili jalgadele. Pärast skanneeringu tulemuste teada saamist, saame soovitada jalanõusid ja sisetaldasid, mis toestavad teie jalgasid õigetest kohtadest ja sellisel määral nagu vaja.

 

 

JALAS on enam kui 100 aastase kogemusega töö- ja turvajalanõude tootja Soomes. Nende eesmärgiks on pakkuda jalanõusid, mis kaitsevad jalgu kukkuvate esemete, püstiste naelte ja suure temperatuuri muutuste eest, samal ajal pakkudes kandjale maksimaalset mugavust ja toetades rühti.

JALAS anatoomilistel sisetaldadel on mitu ülesannet – esmalt mugavus, sisetald jalatsis, millel pole vahetalla peal pehmendusi, teeb astumise mõnusamaks. Madala võlviga jala korral aitab sisetald jalatsit paremini fikseerida. Õigesti valitud sisetald leevendab ka põrutust põlvedele ja seljale, eriti kui kõnnitakse kõval pinnal pika päeva.

 

Investeerides õigetesse jalanõudesse ja sisetaldadesse, investeerid oma tulevikku ja tervise heaolusse.