Innovaatilised ProJob tööriided: ergonoomilised, praktilised ja kvaliteetsed

Ära hinda raamatut selle kaane järgi teab vana hea ütlus öelda. Töömeest ja tema väärtust tuleb aga küll tema tööriiete järgi mõõta, sest õigesti valitud, eesmärgipärased ja kvaliteetsed tööriided näitavad kandja vastutustunnet ja suhtumist. Üks äsja mainitud tingimustele vastavatest brändidest on näiteks aastatepikkuse kogemusega uuenduslikku mentaliteeti rakendav Rootsi päritolu tööriiete kaubamärk ProJob.  

Esmalt aga ‒ miks on eesmärgipäraselt toodetud ja kvaliteedile rõhuvad tööriided üleüldse olulised? Lühidalt öeldes on valdkonniti nii töö iseloom kui tööülesanded varieeruvad. Tööohutusnõuded võivad seega erinevad olla, mistõttu on ka vastavad riided erisuguste nüanssidega. Ikka selleks, et nende kandja oleks ohtude eest maksimaalselt hästi kaitstud.

Lisaks ergonoomilisusele, funktsionaalsusele ja kvaliteedile lähtub ProJob põhimõttest, et tööd tehes tuleb ka hea välja näha. Põhjus lihtne: nõnda tunneme end hästi, ja hea enesetunne võimaldab meil omakorda tunduvalt produktiivsemalt ja kvaliteetsemalt tööd teha. Seega on ProJob tööriided lisaks turvalisuse tagamisele head ka Sinu vaimule.

Ergonoomika ja innovatsioon on osa ProJobi DNAst

Nagu eelpool mainitud, siis on Skandinaavia päritolu ProJob tööriided ja nende taga olev bränd väga uuendusliku meelelaadiga. Üheks nende nurgakiviks on ergonoomika ehk kõige sobilikumate ja paremate tingimuste ning võimaluste uurimine.

ProJobi eesmärk on selle kandjale maksimaalse funktsionaalsuse ja kvaliteedi tagamine. Firma tees on, et kõik, mis on ergonoomilisem, on ka praktilisem. Oma töös toetub ettevõtte tiim hoolikale ja põhjapanevale uurimustööle ja detailsele planeerimisele. Igale probleemile leitakse alati kõige uuenduslikum ja seejuures ka toimivam lahendus.

ProJob tööriided on innovaatilised:

  1. Millega ProJob oma konkurentide seast veel eriti hästi välja paistab, on rõivaste kihiti kandmine. Seda selleks, et kandja tunneks end mugavalt igas töökeskkonnas.
  2. Pükste valmistamisel väldivad ProJob meistrid tavapärast rasket ja kanget kangast. Selle asemel kasutavad nad kerget, ent samas siiski väga tugevat materjali. Antud materjal teeb tööpükste kandmise mugavaks esimesest hetkest peale.

ProJob tugevdab kõige suurema pinge all olevaid kohti enda väljatöötatud vastupidava Cordura kangaga.

Cordura kangas hoiab töörõivad tugevad ja vastupidavad

Cordura kangas on ProJobi kõikides toodetes kesksel kohal ning see muudab tööriided tugevateks ning vastupidavateks mistahes ettearvamatutes olukordades.

Kangas tugevdab näiteks:

  • Pükste alaserva tagakülge;
  • Põlvi;
  • Reisi;
  • Küünarnukke;
  • Katab kruvide, mutrite ja poltide hoidmiseks mõeldud taskute sisekülge.

Tekkis ProJob tööriiete vastu huvi? Võta meiega ühendust!