Koostööpartnerid

3M
3M tootevalikusse kuuluvad hingamis- ja kuulmiskaitsevahendid, kaitseprillid, kaitsekombinesoonid jms

jalas

JALAS kuulub juba üle 90 aasta Skandinaavia juhtivate töö- ja turvajalanõude valmistajate hulka. JALAS on tuntud kõrgkvaliteetsete toodete ja innovaatilisuse poolest.

Wortex® on pika ajalooga kodumaine bränd, mille tooteid iseloomustab vastupidavus, funktsionaalsus, mugavus ja taskukohasus. Wortex® valikusse kuuluvad tööriided ja töökindad.

Showa on kaitsekinnaste arendaja ja tootja aastast 1950. Showa on teerajaja töökinnaste kvaliteedis ja kaitseomadustes ning Showa tehnoloogia on igaveseks muutnud tööstusharu.

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet.

Reeboki tootesarja turvajalanõud on loodud selleks, et pakkuda suurepärast kombinatsiooni mugavusest ja turvalisusest. Reeboki turvakingades on kasutatud spordijalanõude tehnoloogiat.

Sievi on Põhja-Euroopa juhtiv turva- ja tööjalatsite tootja. Sievi – see on Soome disain ja Soome töö.

Eureka on Rootsi päritolu perefirma kindabränd, kes on spetsialiseerunud unikaalsete kindalahenduste arendamisele ja tootmisele professionaalseks kasutuseks.

Tegera töökinnaste kaubamärgi all arendatud tooted ületavad ohutusstandardeid ja pakuvad kätele suurepärast sobivust ja tunnetust. Tegera – oled turvalistes kätes!

mts-logo_2008_baseline

MTS – More Than Safety – Euroopa üks olulisemaid turvajalatsitootjaid enam kui 50 aastase kogemustepagasiga. MTS toodab üle 1,2 mln paari turvajalanõusid igal aastal.

Crocs

Tuntud kaubamärgi CROCS tööjalatsite kollektsioon toiduainetetööstusesse, toitlustusasutustesse jm.

coverguard-footwear

Coverguard turva- ja tööjalanõusid iseloomustab kena disain, ergonoomilisus, turvalisus, mugavus ja vastupidavus.

peltor

Peltor brändi tootevalik hõlmab laia valikut kuulmiskaitsevahendeid: kõrvaklappe, FM raadioga kõrvaklappe, kõrvatroppe jms

pka150x66

PKA tööriietes on funktsioon ja mood alati esiplaanil. PKA riideid iseloomustab elegants, mugavus ja innovatiivsus ning seda kõike hea hinna ja kvaliteedi suhtega. PKA on tööriiete äriklass!

Perf

PERF turvajalanõud on kombinatsioon Itaalia disainist, tipptasemel tehnoloogiast ja kvaliteetsest toorainest.

sacla

SACLA valikusse kuulub täielik valik töökindaid, töö- ja kaitseriideid, turvajalatseid, isikukaitsevahendeid, kukkumiskaitsevarustust ja muid ohutusvaldkonnaga seonduvaid tooteid.

portwest_logo

Portwest valikusse kuulub lai valik töö- ja kaitseriideid, turvajalatseid, töökindaid, isikukaitsevahendeid ja muid ohutusvaldkonnaga seonduvaid tooteid.

honeywell_logo

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, kelle sortimenti kuuluvad ka täisvalik töökindaid, turvajalatseid, isikukaitsevahendeid, kukkumiskaitsevarustust jms.

ou pont

Dupont toodab parima kvaliteediga kaitsekombinesoone Tyvek, Tychem ja muudest materjalidest.

21687-SUPAIR-cat2007ok.qxd:21687-SUPAIR-cat2007ok

SUP AIR hingamiskaitsevahendid: respiraatorid, pool- ja täismaskid, filtrid jne.

jokasafe

Pikkade traditsioonidega Soome kindavalmistaja.

eurotechnique

SACLA Eurotechnique töökinnaste kataloog.

21280-TOPLOCK_09-41.qxd:6- TOP LOCK 3LANGUES-P98-109

TOPLOCK kukkumiskaitsevahendite kataloog

earline

EARLINE kuulmiskaitsevahendite kataloogist leiab laialdase valiku kõrvaklappe ja kõrvatroppe

coverguard

Coverguard tööriiete sari nii soojaks kui külmaks hooajaks

Granberg

Granberg on Norra üks juhtiv töökinnaste hulgimüüja, kellel on antud valdkonnas kogemust juba rohkem kui pool sajandit. Granbergi kindavalikut iseloomustab kvaliteet ja kena disain.

Lemaitre

LEMAITRE Group on Prantsusmaa turvajalatsite tootja ja tuntud oma toodete kvaliteedi ja innovatiivsuse poolest, omades mitmeid patente ja disainilahendusi.

molinel

Molinel töötab välja ja toodab kvaliteetseid tööriideid juba alates 1845. aastast. See rikkaliku kogemustepagasiga ettevõte juba teab, kuidas valmistada vastupidavaid ja mugavaid tööriideid.

Lux Optical

Lux Optical – lai valik kaitseprille professionaalseks ja vabal ajal kasutamiseks.

21231 catalogue tidy_2008#14:2008

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud kaitseriietus erinevateks töödeks.

Eesti organisatsioonid

tooinspektsioon

tarbijakaitseamet Tarbijakaitseamet

ohutus Eesti turujärelevalve