Firmast

Becky AS Tööohutuskeskus on aastast 1993 tegutsev töökinnaste, -riiete, turvajalatsite ja isikukaitsevahendite hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte, mis põhineb 100% eesti kapitalil. Tallinnas Laki 30A asub Becky kauplus-ladu, kus on ca 500 m2 kaubandus- ja ca 2500 m2 laopinda.

Becky AS Tööohutuskeskusel on üle 50 koostööpartneri ja tarnija üle terve Euroopa ja Aasia, nende hulgas 3M, Jalas®, Timberland PRO®, Euro Protection, Showa, Honeywell, MTS, Portwest, Dupont jne. Põhilised kliendid on jae- ja hulgikaubandusettevõtted ehitusmaterjalide, aiakaupade ja isikukaitsevahendite sektoris, tootmis-, töötlus- ja ehitusettevõtted, riigiasutused jt.

Becky AS Tööohutuskeskus on isikukaitsevahendite müügi alal suunda näitav ja juhtiv ettevõte Eestis. Meie tugev positsioon põhineb võimel ühildada tegevusala tundmine, personali professionaalsus, kiire teenindus ja tarne, väga lai ajakohane kaubanomenklatuur ning kliendikesksus.

Becky

Becky AS Tööohutuskeskus on aastast 1993 tegutsev töökinnaste, tööriiete, turvajalatsite ja isikukaitsevahendite hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte, mis põhineb 100% eesti kapitalil. Tallinnas Laki 30A asub Becky kauplus-ladu, kus on ca 500 m2 kaubandus- ja ca 2500 m2 laopinda.

Becky AS Tööohutuskeskusel

on üle 50 koostööpartneri ja tarnija üle terve Euroopa ja Aasia, nende hulgas 3M, Jalas®,