3M kuulmiskaitse kampaania

 

Kuulmiskaitse kampaania raames on 3M Peltor OPTIME ja WORKTUNES Pro FM-raadioga kõrvaklapid 20% soodsamalt ning ostes terve kasti X-seeria kõrvaklappe (kastis 10 paari), anname KINGITUSEKS kaasa 3M X5001V SecureFit kaitsekiivri! Kampaania kehtib kuni 22.11.2019 või kuniks kampaaniakaupa jätkub.

Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kroonilisi tervisehäireid, mida tuntakse mürahäirete ehk mürast põhjustatud kuulmiskahjustustena (NIHL, Noise Induced Hearing Loss). Töötajate varustamine kuulmiskaitsetega võimalike mürakahjude puhuks töökohal on seadusest tulenev nõue. Ühed populaarsemad ning mugavaimad kuulmiskaitsevahendid on 3M Peltori kõrvaklapid, kus on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

 

3M PELTOR KÕRVAKLAPID -20%

 

OPTIME kõrvaklappide sari pakub väga mitmekülgset kaitset ning vastab enamiku töökohtade vajadustele. Laiad ja mugavad tihendusrõngad on täidetud unikaalse vedeliku ja vahu seguga, mis tagab tõhusa tihenduse ja väikese kontaktsurve, seetõttu on neid mugav kanda isegi väga pikka aega järjest.

 

3M PELTOR OPTIME I kõrvaklapid 27 dB on kerged ja silmatorkamatu disainiga, mis parandab mugavust ja kantavust. Kapslite sees olev piisav tühi ruum aitab vähendada niiskuse ja kuumuse kogunemist. Universaalsed kõrvaklapid kaitsevad väiksema müra eest. Mugavad ja kerged kõrvaklapid sobivad nii pika- kui lühiajaliseks kasutamiseks. Mitte kasutada väga tugeva müra korral.

 

3M PELTOR OPTIME II kõrvaklapid 31 dB on välja arendatud nõudlike mürakeskkondade tarvis, eriti sinna, kus domineerivad keskmise kuni madala sagedusega helid. PELTOR OPTIME II vastab väga paljudele tööstusvaldkonna töökohtade mürakaitse nõuetele ning sobivad kasutamiseks metallitööstuses, masinatega töötamiseks, põllumajanduses või mujal mürarikkas keskkonnas.

 

3M PELTOR OPTIME III kõrvaklapid

3M PELTOR OPTIME III kõrvaklapid 35 dB on väga suure summutusvõimega kuulmiskaitsevahendid, mis on mõeldud kasutamiseks äärmiselt mürarikkas keskkonnas, milles domineerivad madala sagedusega helid. Kõrvaklappidel on topelt kapsel, mis aitab parandada madala sagedusega helide summutust ning minimeerib kapsli sees tekkivat võnkumist. Laiad kõrvapadjad on täidetud pehme vahtkummiga, tänu millele püsivad need kindlalt paigal, avaldamata kõrvadele survet. Sobivad kasutamiseks lennujaamades, metallitööstuses, kaevanduses, paberivabrikus, gaasiturbiinide läheduses või mujal väga mürarikkas keskkonnas.

 

3m Peltor Optime I kõrvaklapid kiivrile

3M PELTOR OPTIME I kõrvaklapid kiivrikinnitusega 26 dB on kerged ja mugavad. Kiivrile kinnitatavad universaalsed kõrvaklapid kaitsevad väiksema müra eest. Kapslite sees olev piisav tühi ruum aitab vähendada niiskuse ja kuumuse kogunemist. Mugavad ja kerged kõrvaklapid sobivad nii pika- kui lühiajaliseks kasutamiseks. Mitte kasutada väga tugeva müra korral.

 

3M PELTOR OPTIME II kõrvaklapid kiivrile

3M PELTOR OPTIME II kõrvaklapid kiivrikinnitusega 30 dB on välja arendatud nõudlike mürakeskkondade tarvis, eriti sinna, kus domineerivad keskmise kuni madala sagedusega helid. Peltor Optime II vastab väga paljudele tööstusvaldkonna töökohtade mürakaitse nõuetele ning sobivad kasutamiseks metallitööstuses, masinatega töötamiseks, põllumajanduses või mujal mürarikkas keskkonnas.

 

3M PELTOR OPTIME III kõrvaklapid kiivrile

3M PELTOR OPTIME III kõrvaklapid kiivrikinnitusega 34 dB on väga suure summutusvõimega kuulmiskaitsevahendid, mis on mõeldud kasutamiseks äärmiselt mürarikkas keskkonnas, milles domineerivad madala sagedusega helid. Kõrvaklappidel on topelt kapsel, mis aitab parandada madala sagedusega helide summutust ning minimeerib kapsli sees tekkivat võnkumist. Sobivad kasutamiseks lennujaamades, metallitööstuses, kaevanduses, paberivabrikus, gaasiturbiinide läheduses või mujal väga mürarikkas keskkonnas.

 

3M PELTOR WORKTUNES Pro FM-raadioga kõrvaklapid

3M WORKTUNES PRO FM-raadioga kõrvaklapid. Kõrvaklappidel on sisseehitatud antenn, kiire digitaalne raadiojaamade otsing ja viie jaama salvestamise võimalus. 3,5 mm stereo sisend võimaldab ühendada kõrvaklapid teiste seadmetega. Raadioga kõrvaklappides piiratakse heli väljundvõimsust raadio sisselülitamisel ohutule tasemele (u 82 dB) isegi siis, kui raadio seatakse maksimaalsele helitugevusele. Kuna klapid omavad passiivset summutust, siis on 82 dB helitugevus täiesti piisav, et kuulata raadiot küllaldase helitugevusega.

Raadioga kõrvaklappide kasutusvaldkonnad: korduv või rutiinne töö, masintöötlus, monteerimine, metallitööd, kergetööstus, elektroonika, tekstiilitööstus, trükkimine, haljastus jm. Raadioga kõrvaklapid ei sobi neile, kes töötavad liikuva rasketehnika lähedal, või töödel, mis nõuavad põhjalikku keskendumist. Põhjuseks on tähelepanuvõime hajumine raadiot kuulates.

 

OSTES TERVE KASTI 3M PELTOR X-SEERIA KÕRVAKLAPPE (KASTIS 10 PAARI), SAAD KINGITUSEKS X501V SECUREFIT VALGE KAITSEKIIVRI!

 

3M Peltor X-seeria kõrvaklapid põhinevad ainulaadsetel summutustehnikatel, mis koos voolujoonelise disainiga tagavad enneolematu summutuse. 3M Peltor on viinud X-seeria kõrvaklapid mugavuse, stiili ja disaini järgmisele tasandile, et rahuldada tööstuskasutuse väga erinevaid vajadusi.

 

3M Peltor X-seeria kõrvaklappide valikusse kuuluvad:

 

3M PELTOR X1 rohelised kõrvaklapid  27 dB. Kaitsevad kerge tööstusmüra, muruniiduki, trellpuuri tööheli jms eest. Valikus on nii peavõruga kõrvaklapid kui ka kiivri adapteriga.

3M PELTOR X2 kollased kõrvaklapid 31 dB. Kaitsevad keskmise kuni suure mürataseme eest, sealhulgas tööstuses, teetöödel, ehituses jm.

3M PELTOR X3 punased kõrvaklapid 33 dB. Sobivad kasutamiseks metsatööstuses, lennujaamas, masinaehituses ja mujal, kus on kõrgem mürakeskkond.

3M PELTOR X4 neoonkollased kõrvaklapid 33 dB(õhukese kapsliga). Sobivad kasutamiseks suure mürataseme korral erinevates valdkondades. Valikus on nii peavõruga kõrvaklapid kui ka kiivri adapteriga.

3M PELTOR X5 mustad kõrvaklapid 37 dB. Sobivad kasutamiseks äärmiselt suure müratasemega keskkonnas, kus on sageli vaja topeltkaitset, näiteks kaevanduses, karjääris, paberivabrikus jm.

 

3M SecureFit X5501V kaitsekiiver

 

3M SecureFit X5501V kaitsekiiver on läbi aegada mugavaim kiiver 3M valikust. Innovaatilised X5500 seeria kiivrid vastavad EN397 standardile – tööstuslik kaitsekiiver, mis on mõeldud üldehitustöödel kasutamiseks. Kaitsekiivril on külgedel ja kuklas ventilatsiooni avad ning rullpingutis kuklal reguleerib peavõru suurust koos patenteeritud rõhujaotustehnoloogiaga. Kiivril on UV-indikaator – patenteeritud tehnoloogia, mis annab kasutajale teada, millal tuleb kiivrit UV-kiirguse tõttu välja vahetada.